newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Typy a programy
  • Vyjdite si na výlet do blízkej prírodnej oblasti Szigetköz, členenej pieskovými dunami, kde hniezdi niekoľko stoviek vtáčích druhov. Množstvo vodných turistických trás je splavných člnom alebo kanoe, ale okolie môžete spoznávať aj na bicykli alebo v sedle koňa.
  • Opaľujte a kúpte sa v aquaparku Rába-Quelle Fürdő, priateľskom k rodinám, ktorý milovníkom kúpania sa ponúka vzrušenie na toboganoch, aj príjemné bazény.
  • Navštívte 1000 ročné Hlavné opátstvo Pannonhalma, zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO a potom ochutnajte vynikajúce vína z okolitých vinárskych pivníc.
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X